YAKINDA
Indiana Ateşi
16 Ağustos Merkür’e karşı, 19:30 (ION)
18 Ağustos vs. Storm, 15:30 (ABC)
24 Ağustos Lynx’te, 20:00 (NBA)
Cincinnati Reds beyzbol
Cuma günü Rays’te, 18:50
Cumartesi günü Rays’te, 16:10
Pazar günü Rays’te, 11:35
NASCAR
11 Ağustos Richmond, Va., 18:00 (ABD)
18 Ağustos Brooklyn, Mich., 14:30 (ABD)
24 Ağustos Daytona’da, 19:30 (NBC)
Indy Araba
17 Ağustos, Madison, Ill., 18:00 (ABD)
25 Ağustos Portland’da, 15:00 (ABD)
31 Ağustos Milwaukee’de, 18:00 (Peacock)
BUGÜN TV’DE SPOR
Erkekler Avustralya Kuralları Futbolu
AFL: Port Adelaide – Carlton, Cuma sabahı 5:30 (FS2)
Golf
PGA Turu Şampiyonları: Senior Açık Şampiyonası, 07:30 (Golf Channel)
PGA Turu: 3M Açık, İlk Tur, TPC Twin Cities, 15:30 (Golf Channel)
LPGA Turu: CPKC Kadınlar Açık, 18:30 (Golf Channel)
At yarışı
NYRA: Saratoga Canlı, 13:00 (FS2)
Kadınlar lakrosu
Athletes Unlimited: Team Moreno vs. Team Read, 17:00 (ESPNU)
Küçükler Ligi Softbol
Küçükler Ligi Softbol Dünya Serisi Bölgesel: Takımlar belirlenecek, 10:00, 12:00 ve 13:45, 15:30, 17:15, 19:00 ve 20:45 (ESPN)
MLB
Orioles – Marlins, öğlen veya Tigers – Guardians, 13:10 (MLB)
Rays, Blue Jays’te, 15:00 veya Giants, Dodgers’ta, 16:10 (MLB)
Atlanta, NY Mets’te, 19:00 (MLB)
Angels’ta Atletizm, 21:35 (MLB)
Erkekler futbolu
CONCACAF U-20 Şampiyonası Grup Aşaması: Küba – Jamacia, Grup A, 19:00 (FS1)
CONCACAF U-20 Şampiyonası Grup Aşaması: ABD – Kosta Rika, Grup A, 22:00 (FS1)
Tenis
Yaş-WTA, Prag-WTA Yarı Finalleri; Kitzbuhel-ATP, Umag-ATP Çeyrek Finalleri, 05:00 (Tenis)
Iasi-WTA, Prag-WTA Yarı Finalleri; Kitzbuhel-ATP, Umag-ATP Çeyrek Finalleri; Atlanta-ATP Erken Turları, 06:00 (Tenis)
Atlanta-ATP Erken Turları, 19:00 (Tenis)
Iasi-WTA Finali; Kitzbuhel-ATP, Umag-ATP Yarı Finalleri; Atlanta-ATP Çeyrek Finalleri, Cuma günü sabah 6:30 (Tenis)
OLİMPİYATLAR
Hentbol
Kadınlar B Grubu: Macaristan – Fransa, 13:00 ve (kaydedildi), Cuma günü 02:00 (ABD)
Ragbi
Erkekler Havuz Oyunu, 08:00 (ABD), 17:00 (ABD)
Erkekler Çeyrek Finalleri (kayıtlı)
Erkekler Havuz Oyunları, Çeyrek Finaller (kayıtlı), 23:00 (ABD)
Futbol
Erkekler A Grubu: Fransa – ABD (kayıt), 06:30 (ABD)
Kadınlar C Grubu: İspanya – Japonya, 11:00 ve (kaydedildi), Cuma günü 03:00 (ABD)
Kadınlar B Grubu: ABD – Zambiya, 14:30 ve (kayıtlı), 21:00 (ABD)
Kadınlar B Grubu: Almanya – Avustralya (kayıtlı), 19:00 (ABD)
Kadınlar A Grubu: Fransa – Kolombiya (kayıt), gece yarısı ve Cuma sabahı 5’te (ABD)