Euro 2024 programı, puan durumu, skorlar, canlı yayın: Almanya – Macaristan maçı nasıl izlenir, nereden izlenir

Euro 2024 geldiKıtanın en iyi takımları, İtalya’nın Wembley Stadyumu’ndaki sürpriz zaferinden üç yıl sonra üstünlük sağlamak için mücadele ediyor. Sahipler bu sefer önde gelen yarışmacılar arasında yer alıyor ancak İngiltere, Fransa, Almanya, Portekiz ve İspanya’nın elindeki kalite derinliği nedeniyle 14 Temmuz’da tacı talep etmeleri de aynı şekilde şaşırtıcı olurdu.

Bu arada, Almanya’ya katılmaya hak kazanan 24 ülkeden 16’sının eleme aşamalarında yer almasıyla, Slovenya, Arnavutluk ve turnuvaya ilk kez katılan Gürcistan gibi göreceli olarak geride kalanlar arasında pek çok umut kaynağı var. Jude Bellingham ve Kylian Mbappe gibilere Euro 2024, yeni gelişen efsanelerini geliştirme, hatta belki de Ballon d’Or’a hak iddia etme şansı sunuyor; geri kalanımız içinse sadece bir futbol ve drama şöleni sunuyor.

Euro 2024’ü izleyebilirsiniz. Fubo (ücretsiz deneyin).

Yarışmanın 17. edisyonunda toplamda 24 takım Almanya’nın 10 şehrinde mücadele edecek.

Mekanlar

  • Arena AufSchalke, Köln Stadyumu, Waldstadion ve Leipzig Stadyumu: Son 16 turuna kadar olan maçlar Gelsenkirchen’deki Veltins-Arena (Schalke 04), Köln’deki RheinEnergieStadion (FC Koln), Frankfurt’taki Deutsche Bank Park (Eintracht Frankfurt) ve Leipzig’deki Red Bull Arena’da (RB Leipzig) oynanacak – tümünün adı UEFA tarafından değiştirildi bu yarışma için.
  • Stuttgart Arena, Volksparkstadion ve Düsseldorf Arena: Çeyrek finale kadar olan maçlar Stuttgart’taki MHPArena (VfB Stuttgart), Hamburg’daki Volksparkstadion (Hamburger SV) ve Düsseldorf’taki Merkur Spiel-Arena’da (Fortuna Dusseldorf) oynanacak – hepsi bu müsabaka için UEFA tarafından yeniden adlandırıldı.
  • Münih Futbol Arenası ve Dortmund BVB Stadyumu: Yarı finale kadar olan maçlar, Münih’teki Allianz Arena (Bayern Münih) ve Dortmund’daki Signal Iduna Park’ta (Borussia Dortmund) oynanacak – her ikisi de UEFA tarafından bu yarışma için yeniden adlandırıldı.
  • Olimpik stadyum: Finale kadar olan maçlar Berlin Olympiastadion’da (Hertha BSC) oynanacak.

İşte puan durumu, program ve her maçın nasıl izleneceği:

Grup A

Almanya

1

1

0

0

5

1 3

İsviçre

1

1

0

0

3

1 3

Macaristan

1

0

0

1

1

3 0

İskoçya

1

0

0

1

1

5 0

14 Haziran
Almanya 5, İskoçya 1

15 Haziran
Macaristan 1, İsviçre 3

19 Haziran
Almanya – Macaristan, 12:00 FS1’de
İskoçya – İsviçre, 15:00 Fox’ta

23 Haziran
İsviçre – Almanya, 15:00 Fox’ta
İskoçya – Macaristan, 15:00’da FS1’de

Artık podcast biçiminde olan CBS Sports Golazo Network’ün Morning Footy programını kaçırmayın! Ekibimiz, Güzel Oyun’u takip etmek için ihtiyacınız olan tüm haberleri, görüntüleri, öne çıkanları ve kahkahaları tüm yıl boyunca her Pazartesi-Cuma, dünyanın her köşesinde size getiriyor.

Grup B

ispanya

1

1

0

0

3

0 3
İtalya

1

1

0

0

2

1 0
Arnavutluk

1

0

0

1

1

2 0
Hırvatistan

1

0

0

1

0

3 0

15 Haziran
İspanya 3, Hırvatistan 0
İtalya 1, Arnavutluk 2

19 Haziran
Hırvatistan – Arnavutluk, sabah 9’da FS1’de

20 Haziran
İspanya – İtalya, 15:00 Fox’ta

24 Haziran
Arnavutluk – İspanya, 15:00 FS1’de
Hırvatistan – İtalya, 15:00 Fox’ta

Grup C

İngiltere

1

1

0

0

1

0 3
Danimarka

1

0

1

0

1

1 1
Slovenya

1

0

1

0

1

1 1
Sırbistan

1

0

0

1

0

-1 0

16 Haziran
Slovenya 1, Danimarka 1
İngiltere 1, Sırbistan 0

20 Haziran
Slovenya – Sırbistan, sabah 9’da FS1’de
Danimarka – İngiltere, 15:00 FS1

25 Haziran
İngiltere – Slovenya, 15:00 Fox’ta
Danimarka – Sırbistan, 15:00 FS1’de

Grup D

Hollanda

1

1

0

0

2

1 3
Fransa

1

1

0

0

1

0 3
Avusturya

1

0

0

1

0

1 0
Polonya

1

0

0

1

1

2 0

16 Haziran
Hollanda 2, Polonya 1

17 Haziran
Avusturya 0, Fransa 1

Haziran 21
Polonya – Avusturya, 12:00 FS1’de
Hollanda – Fransa, 15:00 Fox’ta

25 Haziran
Hollanda – Avusturya, 12:00 FS1’de
Fransa-Polonya maçı 12:00 Fox’ta

Grup E

Romanya

1

1

0

0

3

0 3
Slovakya

1

1

0

0

1

0 3
Belçika

1

0

0

1

0

1 0
Ukrayna

1

0

0

1

0

3 0

17 Haziran
Romanya 3, Ukrayna 0
Belçika 0, Slovakya 1

Haziran 21
Slovakya – Ukrayna, sabah 9’da Fubo (ücretsiz deneyin)

22 Haziran
Belçika-Romanya 15:00’da Fox’ta

26 Haziran
Slovakya – Romanya, 12:00 FS1’de
Ukrayna vs Belçika vs 12:00 Fox’ta

Grup F

POS. TAKIM K D L GD PTS.

1

Türkiye

1

0

0

2

3

2

Portekiz

1

0

0

1

3

3

Çekya

0

0

1

-1

0

4

Gürcistan

0

0

1

-2

0

18 Haziran
Türkiye 3, Gürcistan 1
Portekiz 2, Çekya 1

22 Haziran
Gürcistan – Çekya, sabah 9’da Fubo (ücretsiz deneyin)
Türkiye-Portekiz maçı 12:00 Fox’ta

26 Haziran
Gürcistan-Portekiz maçı 15:00’da Fox’ta
Çekya – Türkiye, 15:00 FS1’de

16. Tur

29 Haziran
2A ve 2B: 12:00 FS1’de
1A vs. 2C: 15:00 Fox’ta

30 Haziran
1C vs. 3D/E/F, 12:00 Fox’ta
1B vs. 3A/D/E/F, 15:00 Fox’ta

1 Temmuz
2D ve 2E, FS1’de 12:00
1F vs. 3A/B/C, 15:00 Fox’ta

2 Temmuz
1E – 3A/B/C/D, 12:00 FS1’de
1D vs. 2F, 15:00’da Fox’ta

Çeyrek finaller

5 Temmuz
TBD vs. TBD, 12:00 Fox’ta
TBD vs. TBD, 15:00’da Fox’ta

6 Temmuz
TBD vs. TBD, 12:00 Fox’ta
TBD vs. TBD, 15:00’da Fox’ta

Yarı finaller

9 Temmuz
TBD vs. TBD, 15:00’da Fox’ta

10 Temmuz
TBD vs. TBD, 15:00’da Fox’ta

Final

14 Temmuz
TBD vs. TBD, 15:00’da Fox’ta



Kaynak